Yazılım

CRM Yazılımları

Sivas CRM Yazılımları

CRM nedir? CRM (Customer Relationship Managament) yani Müşteri İlişkileri Yönetimi firmalar için son dönemde ön plana çıkan bir alandır. Firmalar eskiden olduğu gibi daha çok ürün daha fazla kazanç mantığından çıkıp artık tamamen müşteri odaklı çalışmaya başlamışlardır. Bunun için decrm sistemi fayda sağlar. Hakan Bilgi Teknolojileri olarak, sizlere bu konuda yardımcı olup işlerinizi daha kolay hale getirmeyi hedefliyoruz. Müşterinin sizden beklentileri nedir? Nasıl daha fazla müşteriyi portföyünüze katarsınız? İsteklere uygun ürünleridoğru zamanda ve doğru yerde nasıl üretime sunarsınız tüm bunlara cevap vermek bizim işimiz.

CRM

Hakan Bilgi Teknolojileri olarak size bu deneyimi CRM yazılımlarımız sayesinde yaşatmaya hazırız. Firmaların müşterileri ile olan bağların en iyi, en verimli şekilde nasıl kurabileceklerine dair yöntemler bütünüdür. Üründen çok müşterileri ön planda tutma gayretindedirler. Müşterilerin istek ve ihtiyaçları neler ve bunları gerçekleştirmek için neler yapılabilir adına gerçekleşen analizlerdir. CRM sistemimüşterinin isteğine odaklı bir sistemdir. Biz de Hakan Bilgi Teknolojileri sizler için yeni stratejiler üretip CRM yazılımları geliştirdi. Sizler için sabit müşterilerinizi elde tutup üstüne yeni müşteriler kazandırmayı hedefliyor. Size uygun CRM Programı hazırlarken müşteri portföyünüzü göz önünde bulundurarak, kar marjınızı yükseltmek, daha fazla müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlamak ve daha az maliyetle daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluyoruz.

CRM Programı

Firmanızın hangi büyüklükte olduğunun çok fazla önemi yok hazırladığımız programlarlasatışlarınızı arttırmayı garanti ediyoruz. CRM programları hertürlü büyülükteki firmalar için kolayca uygulanabilmektedir. Sizlere sunduğumuz program ile firmanıza önemli rekabet avantajı sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizi daha iyi tanıyıp, beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, rekabet ortamında hep bir adım önde olabilirsiniz. CRM de müşteri istekleri ön planda olduğu için CRM yazılımları geliştirilmiştir.

CRM Yazılımı

CRM yazılımlarında amaç müşteriyi elde tutmak ve yeni müşteriler kazanmaktır. CRM sistemi önceden tamamen kitle odaklı çalışmaktaydı oysaki günümüzde gelişen teknoloji ile zaten tüm firmalar hemen hemen aynı kalitede ürünler ürettikleri için sizi burada öne geçirecek olan o bir kişinin bile isteğine cevap verebiliyor olmanız. Üretim her türlü yapılabildiğine göre taleplere hitap etmek kolaylaşmış durumda. Esas sıkıntı "Ben müşterimin ne istediğini biliyor muyum ve ben ne yaparsam müşteri kazanırım "sorularıdır. Yani firmalar çoğunluğa bakmaksızın ben müşterime cevap verebiliyorum, onların isteklerini tam anlamıyla karşılaya biliyorum diyebiliyorsa bu o firma rekabet ortamında bir adım önde demek olur.

CRM Sistemi

Hakan Bilgi Teknolojilerinin yaptığı yazılımlar sayesinde sizleri hedeflerinize götürüyoruz. Daha fazla müşteri kitlesi, daha az maliyet, daha fazla satışı size garanti ediyoruz. Müşterilerinizi çok daha iyi tanıyacaksınız, İhtiyaçları neler daha iyi analiz edeceksiniz. Böylece taleplerini en iyi ve en hızlı bir şekilde onlara sunarak karşılıklı memnuniyet elde edeceksiniz. CRM sistemi sizin için hayatı daha kolay hale getirecek. Daha ucuz reklam maliyetiyle portföyünüzde olmayan müşterilere ulaşıp, kendinizi tanıtabilir, olan müşterilerinizin ise gerekli bilgilerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir bölüm oluşur. Geçmiş dönemlerinize de kolayca ulaşabileceğiniz bu sistem ile rahat ve kullanışlı bir platforma sahip olursunuz. Hakan bilgi teknolojileri olarak en sorunuz hizmet paketlerimiz ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Kurumsal Müşteri
Teslim Edilen Proje
Kişilik Aile
Yıllık Tecrübe