Yazılım

Yazılım

YAZILIM

Kullandığımız elektronik aletlerin belirli işleri yapabilmesi için içerilerine yüklenen programların hepsinin genel adına yazılımdenir. Yazılımlar sayesinde aslında farklı görevler yapmak üzere tasarlanmış cihazlar birbirleri ile haberleşebilirler. Bu sayede cihazlar arasında uyum sağlanıp cihazların yaptıkları işler yazılım sayesinde geliştirilmiş olur. Günümüz teknolojisinde yazılımın önemi büyüktür.

Yazılım Şirketleri

Dünyada ve özellikle Hindistan'da aktif olarak çalışan pek çok yazılım şirketi mevcuttur. Firma olarak bizim hedefimiz Hakan Bilgi Teknolojileri olarak ülkemizde de yazılım şirketi olarak bu önemli piyasada doğru işler yaparak iyi bir profil oluşturmaktır. Bilindiği gibi ülkemizde yazılım şirketlerine baktığımızda kesinlikle yeterli sayıda değildir. Ülkemizde yazılım firması bu kadar az olmasına rağmen rekabet ortamı oldukça yüksektir. Çünkü bu az sayıdaki şirkete iş kaynağı da oldukça azdır. Bu ortamda görevimiz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektir. Aşağıda hizmetlerimizi kısaca açıklayacağız.

Bulut Yazılım

Günümüzde gerek iş hayatımızda gerekse günlük yaşantımızda büyük dosyaları yani video, film, fotoğraflarımızı telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlarımızda saklamaktayız. Bu bizim için büyük bir kolaylıktır. Ancak bu dosyaları saklarken her zaman kullandığımız cihazların kapasiteleri maalesef yeterli olmamaktadır. Bu noktada da bulut yazılım teknolojisi bir diğer adıyla cloud yazılım devreye girmektedir. Bu yazılım tekniğini çok basit olarak tanımlarsak; web tabanlı uygulamalarla üstelik herhangi bir kurulum da gerektirmeyen online depolama hizmetidir. Bu sayede elbette ki işlemsel olarak da kolaylık sağlar.

Bulut aslında sanal bir teknik cihazdır. Bu sanal teknik cihaz sayesinde internet üzerinde bulunan tüm verilerimiz yani video, fotoğraf, dosya, program gibi bulutta depolandığı için kullandığımız cihazın internete bağlı olduğu her yerde de bu video, fotoğraf, dosya, program gibi verilerimize kolaylıkla ulaşabiliriz. Bu sayede gerek günlük yaşamımızda gerekse iş hayatımızda yanımızda ek cihaz taşına derdinden kurtulup çok ciddi kolaylık sağlamış oluruz. Tüm bunların dışında bulut sayesinde yedeğinde yedeği olduğu için büyük şirketlerin bilgilerinin korunması daha kolay olmaktadır. 

Servis Yazılımı

Aslında servis yazılımı bulut yazılımın içindeki verilerin saklanabilmesi için vardır. Servis yazılımı hizmetimizde bulut yazılımın çalışacağı altyapıyı servis sağlayıcı yönetir. Böylelikle kullanıcıların yaşayabilecekleri teknik sorunlar servis sağlayıcı tarafından çözümlenmiş olur. Bu hizmetimiz yine Hakan Bilgi Teknolojileri olarak son teknolojiye sahip sistemleri kullandığımızdan kullanıcılarımıza zaman ve para da tasarruf sağlayacaktır. Biz firma olarak bu teknolojiyi size hazır olarak sunmaktayız ve siz kullanıcı olarak sadece teslim aldığınızda tercih ettiğiniz yazılımla çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

Web Yazılım

Web yazılım konusunda Hakan Bilgi Teknolojileri ön plana çıkmaktadır. Verdiği hizmetlere bakacak olursak;

  • Sivas'ta, ülke geneline göre bakacak olursak bilgi teknoloji şirketleri içinde lider konumdayız.
  • Batıdaki yazılım şirketlerine göre daha düşük maliyetle güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayacağımızın garantisini veriyoruz.
  • İletişim dilimizin aynı olması sebebiyle çok daha iyi birbirimizi anlıyoruz.

Bu özellikleri ve verdiği hizmetler adına web yazılım konusunda tercih edilecek firma Hakan Bilgi Teknolojileridir.

Hakan Bilgi Teknolojileri

Yazılım HİZMETLERİ


Kurumsal Müşteri
Teslim Edilen Proje
Kişilik Aile
Yıllık Tecrübe