Yazılım

Servis Yazılımı

Sivas Servis Yazılımı

Bilindiği üzere artık hayatımız hep teknoloji üzerine kurulu hale gelmektedir.Telefonlar, tabletler, televizyonlar, beyaz eşyalar vs vs... Artık çevremizde ne tarafabaksak elektronik eşyalar ve bunların çıkardığı problemleri çözmek ve bozulduğunda tamir edilmesi için gerekli servisler bulunmaktadır. Teknik servisler garantisi olmayan veya garantisi bitmiş olan ürünleri daha uygun ve hesaplı bir şekilde yaparak bizlere kolaylık sağlamaktadır.Aldığımız elektronik eşyalarda ilk zamanlarda bir problem çıkmasa da ilerleyen zamanlarda ürünlerde ufak tefek problemler çıkmaktadır.Bu gibi durumlarda ürünlerimizi vereceğimiz servisin daha önce yaptığı işlere ve sektördeki yerine, konumuna bakıp ona göre davranmamız daha iyi ve güvenli olacaktır. Bu şeklide sorunu olan ürünümüz bize kısa sürede problemsiz bir şekilde geri dönecektir.

Teknik servisçilerin yaptıkları işlere göre kullandıkları bazı programlar vardır.

Bunlar;
  1. Servis Takip Programı
  2. Teknik Servis Programı
  3. Teknik Servis yazılımı

Servis takip programı:

Her firmanın kullandığı bir Servis Takip Programı bulunmaktadır. Bu program ile firmanın iş yapımındaki süreçleri çalışma hızı belirlenir. Müşterilere verilen servisin takibi yapılır. Bu gibi programlar ile zamanı daha iyi kullanıp daha verimli olma şansı kazanılır.

Teknik Servis Programı

Teknik servisi üzerine hizmet veren firmaların müşterilerine daha iyi bir imkân sağlamaları için kullanılan program türüdür. Bu program ile önceki müşterilerinin bilgilerine ulaşabilmeleri için, müşterilerini belirleyebilmeleri için ve daha iyi bir işlem sağlayabilmeleri için kullandıkları bir program türüdür. Teknik Servis Programlarında çalışan ve müşteri çevrimiçi olarak işlemlerini halledebilirler. Bu durumda daha çok müşteri ile irtibata geçip daha çok işlem yapılabilir.

Teknik Servis Yazılımı

Teknik servis bölümünün tüm işlerini bilgisayar da takip edip müşterilere daha iyi bir hizmet vermek için kullanılan bir programdır.Bu program ile müşterilerin ürünlerdeki arzalar için yaptıkları başvuruların tespiti, teknisyenlerin görevlendirilmeleri, arızanın giderilmesi ve bunun için kullanılan parçaların kaydı ve ürünün sorunsuz bir şekilde müşteriye geri iade edilmesi gibi durumların takip edildiği program türüdür.

Teknik Servis Takip Programı

Teknik servislerde kullanılan programların yanı sıra teknik servis takip programları kullanılmaktadır. Bu programlar ile servise çıkan personeli nerede olduğu, iş bitirme süresi, konumu gibi birçok bilgi elde edilmektedir. Bu tarz teknik servisler ve kullanılan programlarda en önemli şey güven ve yapılan işin kalitesi olmalıdır. Bu yüzden firmaları iyi araştırıp ona göre bir yöntem seçilmelidir. Günümüzde bu işi yapan birçok kişi var ama iyi ve kaliteye önem veren firma sayısı oldukça az bu yüzden müşteri açısından firmanın tecrübesi ve işe verdiği önem oldukçaönemli bir hal almaktadır. Örneğin: Hakan Bilgi Teknolojilerinden bahsedelim.

14 Yıla aşkın bir iş tecrübesi kalite ve işinde oldukça başarılı olan bu firma müşteriyi ve yapılacak işi önemsediğinden dolayı müşterilerinin aklında hiç bir şüphe ve soru işareti bırakmadan işlemi halledip kısa sürede ürünün geri teslimini sağlamaktadır.

Kurumsal Müşteri
Teslim Edilen Proje
Kişilik Aile
Yıllık Tecrübe