Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Hakan Bilgi Teknolojileri

Yenişehir Mah. Kardeşler Cad. No: 7/2 Teknokent Ofis: 209-211 SİVAS / MERKEZ

Fatura Bilgileri

Hakan Bilgi Teknolojileri
Hakan Bilgi Teknolojileri
  • Vergi Dairesi: Site Vergi Dairesi

  • Vergi Numarası: 3811 3527 640

  • Fatura Adresi: Yenişehir Mah. Kardeşler Cad. No: 7/2 Teknokent Ofis: 209-211 SİVAS / MERKEZ

2004 yılında başladığımız serüvenimize 2007 yılında "İnteraktif Medya Ajans" sloganıyla ofisimizi açarak kurumsal pazara ilk adımı attık. 2011 yılında yerel sektörü lideri olmadı hedefiyle Hakan Bilgi Teknolojileri adı altında yeni şirketimizi kurduk. 2014 yılında kadromuza genç, dinamik ve analitik bir ekip katıp alanında en iyi firmalara en iyi Web Tasarım projeleri oluşturduk. İleri teknoloji mobil cihazların geleceğini erken fark ederek alt yapılarımızı telefon & tablet gibi mobil cihazlara uygun halde tasarladık.

Bulut Yazılıma yönelerek sunduğumuz çözümlerde her zaman 1 adım önde olabilmemizin zeminini hazırladık. 2015 yılı itibariyle Yazılım piyasasına giriş yaparak sektörel ticari programlar üretmeye başladık. Ticari yazılım alanında bıraktığımız 2 yılda tespit ettiğimiz piyasa ihtiyaçlarını, faaliyet alanlarımızı genişleterek tecrübelerimizi kullanmaya karar verdik.

2017 yılında Yapay Zeka Yazılımları alanında aldığımız eğitimler ile yaptığımız araştırmalardan ilham alarak 2018 yılı itibariyle Cumhuriyet Üniversitesi kampüs yerleşkesinde Teknoloji Geliştirme Bölgesi olarak faaliyet gösteren Cumhuriyet Teknokent bünyesinde yeni ünvanımız Hakan Bilgi Teknolojileri adı altında AR-GE ofisimizi açtık.

Hizmet gösterdiğimiz sektörlerde yer aldığımız sürece, kalite+uygun fiyat mantalitesini yerine getirmek için çalışma prensibimizden asla ödün vermeyeceğiz. Her türlü soru & sorunlarınıza, 7/24 saat online destek hattımızdan yanıt alabilirsiniz.

Hakan Bilgi Teknolojileri
Kurumsal Müşteri
Teslim Edilen Proje
Kişilik Aile
Yıllık Tecrübe