Yazılım

Oto Ekspertiz Yazılımı

Sivas Oto Ekspertiz Yazılımı

Her geçen gün araba markalarının artmasıyla ikinci el araba piyasasının revaçta olmasını sağlamaktadır. Oto ekspertiz hizmetinin yaygınlaşması ile oto ekspertiz yazılımları da ortaya çıkmıştır. Bu yazılım ile kolayca raporlama ve oto ekspertiz hizmetini hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Otomobilinizi güvenle alabilmeniz için oto ekspertizi yaptırmanız gerekmektedir. Bu hizmeti alırken firmaların kullandığı yazılım sayesinde araç ile ilgili tüm ayrıntıyı; araçta değişen parçalar, boyalı parçalar ya da kazlı bölgeler arızalı ya da bakım yapılmış olmaması, motor gücü gibi bilgileri öğrenebilirisiniz. Bu nedenle sizlere en iyi hizmeti sunacak olan Hakan Bilgi Teknolojilerini tercih edebilirsiniz. Sizlere bu konuda en iyi hizmeti verecek şirketler grubudur. Oto ekspertiz yapan firmalara tasarladığımız mobil yazılımımız mobil ortamda eksperiyiz takiplerinizi, otomatik, raporlar ve ücret takibi de dâhil olmak üzere bütün bu iş süreçlerinizi elektronik ortamda yapmanızı sağlamaktadır.

Oto Ekspertiz Programı

Oto ekspertizini yapacak firmalar aşağıdaki maddeleri yapmak zorundadırlar; Motor mekanik kontrolleri, Araç içi ve dışı aksam incelenmesi, Kaporta boya kontrolleri, Mekanik alt kontroller,Hasar kaydı ve yasal sorgulama,test sürüşü, bizlerde bunları mobil yazılım olarak cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden yazılımı yükleyerek işinizi mobil ortamdan rahatlıkla yapmanızı sağlar. Hakan Bilgi Teknolojinin geliştirdiği oto ekspertiz programı yazılımı sayesinde, bayi ağınızı tek merkezden kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Sizlere gittiğiniz her yerden ve her ortamdan cep telefonunuzdanyada tabletinizden ekspertiz yapma imkânı sunmuş bulunmaktayız.

Oto Ekspertiz Raporu Programı

Hakan Bilgi Teknolojilerinin geliştirmiş olduğu bu yazılımın sizlere sunduğu birçok avantaj vardır. Ekspertiz raporuna artık geliştirdiğimiz uygulamamız üzerinden cep telefonunuzdan veya tabletinizden kolayca edinebileceksiniz. Mobil uygulama içerisinden istenilen en genel ve ana özelliklerine göre Ekspertiz resimleri çekebilir. Sistem sizlere ekspertiz raporunu canlı tasarladığı için müşteriye en genel ve ana hatlarıyla değiştirilebilir. Cep telefonu yâda tabletinizden ekspertiz raporunuzu kolayca yazdırabilirsiniz. Geliştirdiğimiz sistem otomatik olarak sms ile ekspertiz raporunu müşterinin cep telefonuna gönderebilir. Parkurlardaki kurduğumuz mevcut sistemden ölçüm sonuçlarının datalarını otomatik olarak hazırlamış olduğunuz raporunuza aktarır. Gelişen teknoloji her şeyi geliştirmekle ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bizlerde bu yolda ilerleyerek Hakan Bilgi Teknolojileri her zaman müşteri odaklı çalışarak her alanda en doğru adımları atar, ekspertiz ide sizler için telefon ve tabletlerinizi kullanarak mobil ortamda rahatça yapma imkânı sunmaktadır. Satıcılar bazı zaman gerçek bilgileri saklama yoluna gidebilirler. Buda müşterinin alacağı araçta ileride sorun yaşayabilir. Geliştirdiğimiz mobil yazılımla Ekspertiz yapılan aracın hasar kaydı ve sorgulamaları otomatik olarak hazırladığınız raporunuza eklenir. Web tabanlı yönetim panelinden, firmalar bayiler ve şubelerin anlık iş takibini her yerden rahatlıkla ulaşabilirler.

Ekspertiz Hazırlama Programı

Hakan Bilgi Teknolojinin geliştirmiş olduğu bu mobil uygulamanın mükemmel bir çalışma sistemi bulunmaktadır. Telefonunuza, tabletinize ve bilgisayarınıza yüklediğiniz bu mobil uygulamayla iş emri kayıtları açılır. Sizin yerinize sistem devreye girerek her yerden tek tıkla işlerlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ekspertiz kategorilerine göre yapılan tespitler ve gerekli açıklamalar sizlerin rahatlıkla anlayabileceğiniz akıcılıkta olup kolayca gerçekleştirilmektedir. Mobil uygulama, yaptığı ekspertiz sunucunda mobil ekrandan tek tuşla, ekspertiz raporunu yazıcınıza göndermektedir. Hazırlanan bu ekspertiz raporu, resimleriyle birlikte mobil uygulama üzerinden müşterinin cep telefonuna gönderilir. Şirketlerinizde görev yapan yöneticilerinizde mobil uyumlu tasarladığımız web portalına, cep telefonlarından ya da tabletlerinden şifre ile erişim sağlayabilirler.

Kurumsal Müşteri
Teslim Edilen Proje
Kişilik Aile
Yıllık Tecrübe